dzwięk

White Dog

Ta biała whisky w rożnych częściach świata występuje pod różnymi nazwami. Tradycja naszego produktu White Dog, wytwarzanego dla Szanownego Klienta, pochodzi z czasów prohibicji i jest to świeżo narodzona whisky, która nie miała jeszcze sposobności zetknąć się z beczką, a która po upływie nie mniej niż 3 lat leżakowania staje się prawdziwą whisky.

White dog to produkt starej receptury, cieszący się uznaniem adeptów sztuki miksologii. A od tej receptury wiele się zaczęło, więc miło jest doświadczyć jak smakuje trunek, który za chwilę może okazać się wyborną whisky.

Na stoły Szanownego Klienta trafia White dog wytwarzany z najwyższej jakości słodów żytnich. Rodzinna faktoryja czuwa nad tradycyjnym procesem destylacji w miedzianym alembiku.

Gotowy produkt skrywa bogaty bukiet smakowy począwszy od słodko miodowych i czekoladowych nut do lekko wyczuwalnego dymu, pochodzącego z wędzonego słodu. White dog z naszej faktoryji to łagodność i gładkość, słodkawy na początku i nieco ostrzejszy pod koniec.