dzwięk

Firma

Drogi Kliencie, właśnie znajdujemy się w sercu naszej faktoryji. To właśnie w tym miejscu odbywa się proces produkcji
oferowanych przez nas na rynku trunków.

A zaczęło się tak...
Familia nasza pochodzi Szanowny Kliencie z okolic Nidzicy, a wiedz Drogi Kliencie, iż region ten szczyci się szeroką listą rzadkich i chronionych roślin oraz wieloma gatunkami ptaków, które na tych terenach gniazdują. Obfitość przyrody nasz region zawdzięcza wolnej od zanieczyszczeń cywilizacji, a nawet mówi się, iż region ten należy do najczystszych w Polsce. Tak wspaniała przyroda dostarcza nam wszelkich niezbędnych ingredientów do przygotowania naszych doskonałych napojów alkoholowych a jeśli receptura wymaga użycia składników nie pochodzących z naszej Puszczy to oczywiście szukamy ich w podobnie naturalnym środowisku. Rodzina nasza na mocy dokumentów, oficjalnie założyła firmę w 2005 roku i od tego czasu naszą ofertę stale poszerzamy dla naszego Klienta o nowe rodzaje i smaki wybornych napitków.

A "kurier codzienny" wciąż donosi o naszej wyjątkowości...
Jak wiadomo nalewki i inne rodzaje naszych napojów dostarczają wiele wspaniałych doznań smakowo – estetycznych. Dlatego też, Drogi Kliencie, w trosce o jakość naszych produktów stosujemy:

  • najprzedniejsze surowce wolne od konserwantów, barwników i innych dodatków      
  • sprawdzone receptury, w których ukryty jest bogaty i niepowtarzalny smak naszych produktów
  • unikalny proces produkcyjny, który od etapu zacierania zboża poprzez proces fermentacji, aż do finalnej destylacji i leżakowania zachodzi w naszej faktoryji

Wiedz Drogi Kliencie, iż wszystkie nasze trunki powstają przy użyciu tradycyjnego, miedzianego alembika, co nie pozostaje bez znaczenia dla ich wyjątkowego aromatu i smaku.

Wyroby nasze już gotowe w eleganckich opakowaniach trafiają do równie eleganckich składów alkoholowych by ostatecznie zagościć w Twoim domu.

A teraz są tylko uznania... 
Nasza rodzina myśli o wprowadzeniu kolejnych, nowych trunków, a to dzięki Szanownemu Klientowi, który ceni sobie zarówno oryginalny wizerunek marki jak i niedoścignioną, i niepowtarzalną jakość samych napitków. Z całego kraju dochodzą do nas głosy uznania i zainteresowania zarówno naszego Klienta jak i "kuriera codziennego":

  • złoty i srebrny medal w konkursie organizowanym przez Beverage Testing Institute w Chicago, w roku 2008
  • wyróżnienie marki “Laur Konsumenta” w kategorii “Odkrycie 2010” 

Za sukcesem stoją ludzie...
Ta rodzina tworzy smak! Niewątpliwie, Drogi Kliencie do nich należy sukces:

Zbigniew Kozuba
W faktoryji na co dzień Pan Prezes, czuwa nad produkcją na każdym etapie wytwarzania napojów. Z wykształcenia biochemik – absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Maciej Kozuba
Specjalista w dziedzinie marketingu i sprzedaży, z wykształcenia prawnik – absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i CEMBA (Canadian Executive MBA).

Jakub Kozuba
Czuwa nad finansami przedsiębiorstwa oraz umacnia pozycję na rynku faktoryji, a to dzięki systemom jakości, które polepszają ogólną rentowność. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie - Zarządzanie jakością

A te działania Drogi Kliencie kierowane
są z myślą i troską o Ciebie!
Cenimy sobie Twoje zaufanie do naszych
produktów oraz Twoje zadowolenie