dzwięk

Z.Kozuba i Synowie partnerem Ligi Niezwykłych Gentlemanów

2011-09-30

Nasze trunki trafią w ręce ambitnych adeptów sztuki barmańskiej stających w szranki i konkury w ramach Ligi Niezwykłych Gentlemanów

Z.Kozuba i Synowie partnerem Ligi Niezwykłych Gentlemanów

Liga Niezwykłych Gentelmanów to konkurs skierowany do wszystkich barmanów. Spotkania mają na celu zintegrowanie środowiska barmańskiego, wymianę doświadczeń oraz kreacje unikatowych receptur wraz z osobowością barmana. Sezon zawodów to dziewięć spotkań eliminacyjnych oraz finał. Konkurs rozpoczyna się we wrześniu i potrwa rok szkolny Zwycięzca każdego spotkania eliminacyjnego uzyskuje awans do finału. Spotkanie finałowe odbędzie się w czerwcu. Liga Niezwykłych Gentelmanów to Pierwszy taki projekt w Polsce. Podczas eliminacji barmani będą oceniać siebie nawzajem. Uczestnicy mogą użyć w komponowaniu swojego koktajlu wszystkich produktów alkoholowych oraz bezalkoholowych takich jak: soki, napoje, syropy, sosy, owoce, musy, dżemy, warzywa, zioła, przyprawy itd. Koktajl nie ma określonej przynależności do kategorii. Barmani muszą wykazać się pomysłowością wybiegając poza wszelkie schematy i trendy miksologiczne. Liga Niezwykłych Gentelmanów to konkurs który nie ma strategicznego sponsora natomiast towarzyszy nam mnóstwo Partnerów. Barmani podczas prezentacji swojego koktajlu muszą zaprezentować swoją osobowość przedstawiając historię koktajlu, inspiracje itd.
Każdy z uczestników eliminacji będzie dysponował 5 minutami na zaprezentowanie koktajlu i siebie. W finale uczestnicy zaprezentują się przed Tuzami polskiego barmaństwa. Jedyna różnica między eliminacjami a finałem to czas jaki dostaną barmani do swojej dyspozycji 10 minut.

Już 03.10.2011r. w krakowskim cocktail barze Scandale Royal odbędzie się druga eliminacja LND. W konkursie startuje Brand Ambasador naszej marki - Andrzej Rachwalski. Trzymamy kciuki!