dzwięk

Przepraszam, czy tu Pin-up? Imprezy w stylu retro...

2012-02-29

Rodzinna mikro-destylarnia Z.Kozuba i Synowie wraz z partnerami: CKM.pl, Glitter, Lounge Magazin, APS, Lady Carotta oraz Black Ribbon Lingerie zapraszają na cykl eventów pod hasłem "Przepraszam, czy tu pin-up?" Imprezy swoim charakterem nawiązują do stylu pin-up, gdzie królował mocny makijaż, charakterystyczna krótka grzywka oraz kwieciste sukienki. Wizerunek rodzinnej manufaktury Z.Kozuba i Synowie to styl międzywojnia, szalenie kolorowy i bujny dla naszego kraju. Tak zrodził się pomysł na powstanie kalendarza pin up girls na rok 2013 oraz organizację eventów w 6 klubach promujących styl retro. W wybranych klubach, 12 modelek w odważnej stylizacji bierze udział w sesjach do kalendarza. Atmosfera wieczoru pin-up, to aranżacje muzyczne nawiązujące do filmowych hitów z tamtych lat, pokaz burleski i występ prawdziwej pin-up girl. Pierwsza impreza już 02 marca w klubie Paparazzi, ul. Mazowiecka 12! Zwolenniczek stylu pin up wciąż przybywa, prekursorem stylu pin-up była Bettie Page, która wciąż jest wzorem do naśladowania. Kobieta pin-up, czyli dziewczyna z reklamowego plakatu lat czterdziestych jest zmysłowa, kobieca i trochę frywolna. Obecną gwiazdą pin-up jest Dita von Teese, tancerka i gwiazda.

Przepraszam, czy tu Pin-up? Imprezy w stylu retro...

Pin-up (z ang. pin-up - przypiąć, powiesić) - określenie używane wobec trendu wywodzącego się głównie z lat 40 i 50 XX wieku. Pin-up girls (dziewczyny pin-up) były piękne i uśmiechnięte, ubrane w rozkloszowane sukienki lub skąpe stroje/bieliznę. Pojawiały się głównie na plakatach, które mężczyźni przypinali na ścianach (stąd ich nazwa).

Pin-up girls to nie lada gratka dla koneserów dobrego smaku, podobnie jak trunki z rodzinnej destylarni Z.Kozuba i Synowie! Już w najbliższy piątek 2 marca, w ramach jedynej w swoim rodzaju imprezy „Przepraszam, czy tu Pin-up?”, rozpieścimy Wasze zmysły i będziemy uwodzić szlachetnymi trunkami z faktorii Kozubów, autorskimi koktajlami, powabnością Pin-up girls i klimatycznymi dźwiękami muzyki. Cofnijmy się do czasów, w których doskonały koktajl był nieodłącznym kompanem szanującego się gentlemana, a diabeł tkwił w szczegółach...

A w programie:
- występ jedynej w swoim rodzaju Pin-up Candy
- Pin-up girls
- Pin-up koktajle
- loteria wizytówkowa (nie zapomnijcie o swoich wizytówkach!)